+420 777 647 797 volejte Po - Pá: 10 - 18h podpora@postavimtenanohy.cz

Since 2020

budujte si sami svou jistotu, od státu ji nečekejte

 

Postavte se na nohy sami

 

Začněte hned

Dostanete od nás bezplatnou konzultaci

podpora@postavimtenanohy.cz

+420 604 80 40 40, NEBO +420 777 647 797

Praha, Říčany, Mukařov – ostatní lokace dle domluvy

Jsme tu pro vás Po – Pá: 10 – 18h

Learn More

3

STANETE SE SOUČÁSTÍ FIRMY, KTERÁ JE NA TRHU JIŽ VÍCE NEŽ 30LET.

Stabilita více jak 30let, větší záruka kvality a korektnosti, neexistuje. Výsledky mluví za vše.

 

 

Projekt stojí na pevných pilířích

Back-office & callcentrum 

Podpora prodeje a cashback

Produkty nejvyšší kvality

Vzdělávací programy zdarma

Marketingová podpora

 

35let historie firmy

 

Doživotní Renta

Since 2020

Vybudování doživotní renty

Zadarmo to nebude. Ale nebudeme zdolávat K2. Budeme se věnovat vaším schopnostem se učit nové věci. Oči a hlavu mít otevřenou novým možnostem. Budete se setkávat s odborníky, lékaři, podnikateli a všemi, co chtějí žít podle svých představ. Nenecháme se zválcovat dnešní dobou a vyvolaným chaosem. Uděláme si řád a podle něj budeme postupovat. Systém, který funguje.

Kdo vám může zaručit větší garanci a jistotu, než firma, která funguje a prosperuje více jak 30let? Firma, která je v této době na obrovském vzrůstu, když spousta jiných firem se potýká na kraji existenčních problémů.

Cesta k tomuto cíli, může trvat dlouho, ale věřte, že se vyplatí. Kdo by nechtěl být finančně zajištěn a v důchodovém věku, se usídlit na krásný ostrov, cestovat, nebo mít svůj domeček a nemuset počítat, kdy pošťák zazvoní s pár bankovkami u dveří. Načež po zaplacení výdajů, zbyde pár drobných do konce měsíce a zase vyčkávání u okna a počítání dnů. I takové smutné příběhy jsou v dnešní době, které nám vhánějí slzy do očí.

 

 

Můžete si změnit život. Udělejte to a změňte ho i vašim rodičům babičkám a dědečkům, zaslouží si to. Nečekejte zázrak, ten nepřijde, ale šance na změnu ano. Máte ji právě před sebou.

Představte si, že když se budete pořád rozmýšlet, může se vám stát, že se jednou vzbudíte a už to vše bude zbytečné. Už vás nic nebude bavit. Může přijít nemoc, úraz a pak už je těžké cokoli řešit. Nečekejte a žijte. Tvoříte si život tady a právě teď. Nevěřte, že vše je nespravedlivé. Vy jste Ti, kdo o sobě rozhodují. Jste to vy, kdo si tvoří svou přítomností zároveň svou budoucnost. Cestovat v čase ještě neumíme, ikdyž …. dalo by se o tom polemizovat, že vážený pane Einšteine? Ale rozhodnout si jak chcete žít, si určujte sami. Někdy se nám štěstí vyhýbá a možná ty šance ani nechceme vidět. Jsou všude kolem nás. Stačí se jen dívat a mít okolo sebe ty správné lidi.

Chcete změnu?

Nečekejte a ozvěte se nám. Pojďme se postavit zpátky na nohy a budovat lepší svět. Chcete to? 

začněte hned, nečekejte až vás někdo předběhne

podpora@postavimtenanohy.cz

+420 604 80 40 40, NEBO +420 777 647 797

Praha, Říčany, Mukařov – ostatní lokace dle domluvy

Jsme tu pro vás Po – Pá/ 10 – 18h